Szanowni Państwo!

Pierwsza edycja wydarzenia zorganizowana wspólnie z Wrocławskim Uniwersytetem Medycznym będzie poświęcona wykorzystaniu najnowszych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych w zapobieganiu, rozpoznawaniu i leczeniu chorób układu krążenia.

Czekamy na Państwa 8 czerwca 2018 r. we Wrocławiu. Otwarte, akademickie „miasto stu mostów” doskonale oddaje charakter naszego spotkania – chcemy budować kolejne mosty – między środowiskami klinicystów, naukowców, biotechnologów, inżynierów, kreatorów polityki zdrowotnej.

W tak interdyscyplinarnym środowisku będziemy dyskutować o prewencji, wczesnym wykrywaniu i leczeniu chorób sercowo-naczyniowych, w kontekście zagadnień związanych z medycyną personalizowaną i tym co obecnie określa się e-zdrowiem (mHealth, eHealth) i telemedycyną. Przedstawimy ponadto możliwości zastosowania nowych technologii w obrazowaniu, kardiologii interwencyjnej oraz elektroterapii.

Cardiology Innovations Day 2018 to wyjątkowa okazja, by porozmawiać o innowacjach w gronie europejskich ekspertów. Zapraszamy wszystkich lekarzy zainteresowanych wykorzystaniem narzędzi w codziennej praktyce lekarskiej. Zapraszamy także inżynierów, naukowców i partnerów branżowych, którzy będą mogli przedstawić własne osiągnięcia, a także poznać realne potrzeby i oczekiwania lekarzy praktyków.

Nowe, innowacyjne technologie w kardiologii, to nowe szanse, które chcemy wykorzystać razem z Państwem!

Zapraszamy do Wrocławia! Gdzie nauka spotyka się z technologią w celu stworzenia nowatorskich rozwiązań, które będą wykorzystane w codziennej praktyce klinicznej.


Prof. dr hab. Piotr Ponikowski i Adrian Szulczyński
Dyrektorzy konferencji

Tematyka


  • Kardiologia na początku dwudziestego pierwszego wieku - potrzeba innowacyjnych rozwiązań
  • Polskie produkty innowacyjne - potencjał, bariery i szanse dla współczesnej kardiologii
  • Zastosowanie telemedycyny w opiece nad chorym z niewydolnością serca - potrzeba wzorcowych zmian
  • Optymalne zarządzanie big data usprawnieniem procesów klinicznych w kardiologii
  • Rozwój w biotechnologii i szanse dla współczesnej kardiologii
  • Nieinwazyjne monitorowanie celem wczesnego wykrywania migotania przedsionków
  • Cath Lab przyszłości: Obrazowanie i fizjologiaRejestracja na konferencję zostanie uruchomiona 30 stycznia 2018. Zapraszamy wkrótce!ZAREJESTRUJ SIĘBiuro organizacyjne :

ul. Rodawska 26
61-312 Poznań
tel.: +48 61 830 40 67


Copyright © 2017 Grupa casusBTL sp. z o.o.. All rights reserved